KONST / Litografier / Färglitografi 8952020
nr 895 2020
Färglitografi
Erland Cullberg (1931-2012), signerad. , onumrerad, motivet: 49x39
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 maj 2014
kl 20:59:43
18/5 20:58:36